• Ανέκδοτα για ξανθιές

• Ανέκδοτα, αστεία θέματα, βίντεο & φωτογραφίες
Ανέκδοτα, αστεία θέματα, βίντεο & φωτογραφίες
 #152  από chris
 18 Απρ 2016, 15:47
Αγαπάμε ξανθιές αλλά αγαπάμε και τα ανέκδοτα για εκείνες.

Είναι δυο ξανθιές λοιπόν σε ένα μπαρ και απέναντι τους είναι ο καθρέφτης. Τότε λέει η μία στην άλλη ξανθιά:
– Ρε συ, να πάμε να κάνουμε παρέα εκεί στα κορίτσια που είναι μόνα τους;
Ξεκινάνε να πάνε και λέει η άλλη ξανθιά:
– Κάτσε έρχονται αυτές!!! :lol:
 #153  από manos
 18 Απρ 2016, 15:50
Ξανθιά για εξομολόγηση
-Αμάρτησες τέκνο μου, μετανοείς;
-Ναι πάτερ
-Καλά παιδί μου, φίλα το σταυρό.. «ΌΧΙ με γλώσσα ηλίθια»!!!

lol 8-)
 #212  από anetos
 22 Μάιος 2016, 01:13
Μην τα λέτε μόνο για τις ξανθιές οι περισσότερες είναι έτσι.Να λέτε Ανεκδοτα για ''Ελλαδίτισες''.Ελλαδίτης είμαι κι εγω απλά δεν χρησιμοποιω τη λέξη ''Ελληνίδες'' γιατι δεν ξέρω αν είναι και οι Κυπριες έτσι που θεωρούνται Ελληνίδες κι αυτές
 #213  από anetos
 22 Μάιος 2016, 01:32
Στην Ελλαδα έχουμε λίγες που κατα την ενηλικιωση τους ειναι φυσικες ξανθιες και ειναι περιζητητες αν δεν τις εχουν καταντησει οι γιαγιαδες γιουβαρελακια απ το πολυ φαγητο.Αρα κανουν απο μικρες πιο συχνα σεξ με οποιους ανδρες γουσταρουν αρα το απολαμβανουν συνεπως εχουν πιο υγιη ξεκουραστο ξεθολομενο εγκεφαλο αρα κανουν λιγοτερες γκαφες.Συνηθως οι ξανθιες ειναι αυθορμητες κεφατες και απο ζηλεια κ φθονο οι αλλες τους βαζουν τρικλοποδιες.Κακα τα ψεματα οι περισσοτεροι Ελληνες ελκονται πολυ απο τις ξανθες κ αυτο εξοργιζει τις μελαχρινες.Εμενα πάντως δεν με αφορα τοσο αν θα εχει σκουρο μαλλι καστανο καστανοξανθο η ξανθο τις εχω τιμησει όλες..Θελω να εχει ηρεμη καλοσυνατη φυσιογνωμια κ συμπεριφορα να είναι καθαρή και να προσεχει λίγο το σωμα της