• Χόμπι που διώχνουν το στρες

• Πεζοπορία, Ορειβασία, Ψάρεμα, Κηπουρική, Ζωγραφική, Μοντελισμός, Wind Surf, Χορός, Ταξίδια, Ράψιμο - Πλέξιμο, Φωτογραφία, Σκι και πολλά άλλα!
Πεζοπορία, Ορειβασία, Ψάρεμα, Κηπουρική, Ζωγραφική, Μοντελισμός, Wind Surf, Χορός, Ταξίδια, Ράψιμο - Πλέξιμο, Φωτογραφία, Σκι και πολλά άλλα!
 #100  από gogo
 04 Απρ 2016, 14:10
Στρες παντού τριγύρω!Πάντα μετά τη δουλειά συνήθιζα να πηγαίνω γυμναστήριο για να χαλαρώνω και να σταματάω να σκέφτομαι οτιδήποτε μπορεί να με αγχώνει. Θα ήθελα όμως να ξεκινήσω ένα ανέξοδο χόμπι, πιο δημιουργικό που να με γεμίζει και ταυτόχρονα να με ηρεμεί! Μαγειρική- Πλέξιμο - Γράψιμο - Κηπουρική - Χορός- Ζωγραφική- Διάβασμα είναι μερικά από αυτά που εντόπισα σε μια αναζήτησή μου! Νομίζω είμαι ανάμεσα στη Ζωγραφική και τον Χορό! Εσείς πιο θα διαλέγατε;
 #101  από vanessa
 04 Απρ 2016, 14:18
Θα ήθελα να πλέκω αλλά το βλέπω όταν με πάρουν λίγο τα χρόνια παραπάνω! Προς το παρόν, μπορώ να σου πω ότι με ηρεμεί να διαβάζω βιβλία, μυθιστορήματα κατά προτίμηση και φυσικά η ζαχαροπλαστική και όχι η μαγειρική!Μου φαίνεται πιο δημιουργικό! Ο καθένας με τις προτιμήσεις του! :)
 #193  από anetos
 12 Μάιος 2016, 19:42
Καλά τα χόμπι αλλα κανε εντατικη διαιτα ποδηλατο δρομου 30λεπτα τη μερα κοιλιακους χορό και σε 9μηνες ξαναέλα με διαθεση να φλερταρης ασυστολα παιζε δειξε διαθεσιμη ανοιχτα μεχρι να βρείς τον καταληλο η την καταληλη και θα νιωσης πολυ καλυτερα.Εχε χόμπι το να διατηρήσαι ερωτεύσιμη-ος